201501.18
0

תאונת דרכים

תאונות דרכים: חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים מזכה אותך בפיצוי לכל נזק גוף שנגרם לך (גם אם מדובר בפגיעה קטנה ולא משמעותית.) ומספיקה העובדה שהייתה מעורב בתאונת דרכים כדי להיות זכאי לפיצוי.

201501.18
0

רשלנות רפואית במהלך הלידה

רשלנות רפואית במהלך הלידה / פרופ' (M.D., Ph.D) יעקב ברג, עו"ד לידה לרוב היא חוויה רגשית בעלת עוצמות להורים. זה גם סופו של תהליך ההיריון הנמשך כתשעה חודשים המסתיים עם בואו לעולם של הרך הנולד אשר מתקדם מהרחם דרך תעלת הלידה ויוצא לאוויר העולם. סופו של תהליך הלידה עם יציאת השלייה.

201501.18
0

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית / פרופ' (M.D., Ph.D) יעקב ברג, עו"ד רשלנות רפואית יכולה להתרחש בכל מגע שבין מטופל למטפל וכוללת מתן טיפול רפואי, אבחון וניתוח הניתנים לאדם ע"י רופא, בית חולים, קופ"ח, אחיות, רוקחים תוך חריגה מהסטנדרט הרפואי המקובל שעקבותיו נגרמו למטופל נזקים.

201308.13
0

עו"ד תאונות עבודה

מכיוון שלא ניתן לצפות את העתיד, מרבית האוכלוסייה דואגת לבטח את עצמה בכל מיני אמצעים, כאשר האמצעי המוביל הוא כמובן רכישת פוליסת ביטוח ייעודית. יחד עם זאת, את חלק מהדברים וההתרחשויות לא ניתן לצפות, למשל התרחשות תאונת עבודה. הידעתם למשל כי היקלעות לתאונת דרכים בדרך אל מקום העבודה יכולה להיחשב כתאונת עבודה לכל דבר ועניין?

201008.05
0

תאונות עבודה

אם נפגעת בעבודה,בדרך לעבודה,בדרך מהעבודה, לרבות בתאונת דרכים הנך זכאי ליהנות מביטוח נפגעי עבודה שנועד לפצות מבוטחים שנפגעו בעבודה. הפיצוי הוא על אובדן שכר או הכנסה בתקופה שלאחר הפגיעה, שבה נעשו בלתי כשירים לעבוד. נוסף על כך, הנפגע זכאי לקבל טיפול רפואי חינם בגין תוצאות הפגיעה. אם נותרה לנפגע נכות כתוצאה מהפגיעה, יהיה זכאי לקצבה או למענק,…

201007.26
0

תאונות דרכים

חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים מזכה אותך בפיצוי לכל נזק גוף שנגרם לך (גם אם מדובר בפגיעה קטנה ולא משמעותית.) ומספיקה העובדה שהייתה מעורב בתאונת דרכים כדי להיות זכאי לפיצוי. (לציין שתאונת דרכים בעבודה, בדרך לעבודה או בחזרה מהעבודה נחשבת אף לתאונת עבודה)

201007.13
0

תאונות רחוב

כדי שתקום חבות בנזיקין על בעל המקרקעין כגון: אם הנפילה ברחוב אז העירייה, אם נפילה בקניון אז הנהלת הקניון, אם נפילה  בסופרמרקט אז בעל הסופרמרקט אם נפילה בבית מלון אז בעל בית המלון נפילה בחנות אז בעל החנות  וכן הלאה  יש להוכיח רשלנות בעל המקרקעין.