נוטריון ברחובות

ייפוי כח נוטריוני–  אדם המעוניין להסמיך אדם אחד לצורך ביצוע פעולות כספיות  ו/או קנייניות לרבות קניית דירה עם ייפוי כח או כל עסקה במקרקעין, יכול לעשות זאת על ידי מתן ייפוי כח נוטריוני בלבד, ייפוי כח רגיל אינו תופס לעסקאות מקרקעין ולפעולות כספיות בבנקים.

העתק נאמן למקור נוטריוני– לאחר שיש לאדם מסמך נוטריוני או כל מסמך אחר ניתן לבקש מנוטריון להכין העתק נאמן למקור נוטריוני, העתק הנוטריוני שווה ערך למסמך המקורי ברוב מוסדות מדינת ישראל לרבות בנקים, רשם המקרקעין ומשרדי הממשלה.

אימות חתימה על ייפוי כח  נוטריוני לבנק למשכנתאות– כל אדם שלוקח משכנתא ממוסד בנקאי נדרש כחלק מתהליך לקיחת המשכנתא לחתום על ייפוי כח מול נוטריון וזאת בכדי להבטיח לבנק הממשכן לפעול מול הלווה במקרה של הפרה מהתחייבותו של הלווה בתנאי המשכנתא.

אימות חתימה על ייפוי כח נוטריוני לעסקאות מקרקעין – בעסקאות מול חברות קבלן כחלק מתהליך הרכישה , החברה הקבלנית דורשת מהרוכש לחתום על ייפוי כח  מול נוטריון וזאת בכדי שבעתיד כשהחברה הקבלנית מנהלת את רישום הדירה בטאבו וברשויות השונות , תוכל החברה לפעול ולחתום בשם הרוכש על מסמכים ולבצע פעולות לשם כך.

אישור נוטריון על תצהיר– ישנם גורמים בדרך כלל ממשלתיים שמבקשים תצהיר שנוטריון יאמת אותו בהתאם לחוק.

אישור נוטריון להסכם ממון- הסכם ממון שנערך על ידי בני זוג שעתידים להתחתן יכולים לחתום על הסכם ממון בפני נוטריון וזאת במקום לחתום מול רשות משפטית (בית המשפט/ בית הדין הרבני), התוקף של הסכם ממון נוטריוני הנו תקף משפטית וזאת בהתאם לחוק.

לקביעת פגישה עם נוטריון ברחובות חייגו: 08-945-3599